Na ndiqni në Facebook

Veshje per femije

Miresevini ne seksionin e veshje per femije ne Immenseplatform ku ju do te gjeni cdo veshje qe po kerkoni si paliceta per bebe, kominoshe, kostume sportive, funde per vajza, fustane per vajza, kapuce, shall, doreza te ngrohta, bluze me menge te shkurtra, pupa me nje cilesi shume te mire dhe cmime te uleta

Veshje per femije

Filtrat aktiv

Çmimi 2 800 Lek

Fustan ngjyre blu Babyvip

Fustan ngjyrë blu Babyvip
Një fustan shumë i bukur me një super cilësi për vogëlushet tuaja.

Transport i Shpejtë
2 800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 3 300 Lek

Fustan i bardhe per vajza Babyvip

Fustan i bardhe Babyvip
Një fustan i një cilësie të lartë pra ideal për vogëlushet tuaja.

Transport i Shpejtë
3 300 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 800 Lek

Kominoshe ngjyre jeshile per djem Babyvip

Kominoshe ngjyre jeshile Babyvip
Masa: për fëmijë 1-3-6-9-12-18 muajsh
Një dizajn i bukur si në foto, mjaft komod dhe i ngrohtë për bebat tuaj.

Transport i Shpejtë
1 800 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 1 200 Lek

Kapuc ngjyre bojeqielli Babyvip

Kapuc ngjyrë bojeqielli
Kapuca të ngrohtë dhe të kombinueshëm për bebat tuaja.

Transport i Shpejtë
1 200 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje
Çmimi 2 800 Lek

Kostum i bardhe me fjongo te kuqe Babyvip

Kostum i bardhe me fjongo te kuqe Babyvip
Një kostum kaq i këndshëm me një material të butë dhe të ngrohtë për vogelushet tuaja.
I bën vajzat e vogla të duken kaq bukur.

Transport i Shpejtë
2 800 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 980 Lek

Kapuc ngjyre gri Babyvip

Kapuc gri Babyvip
Ngjyrë: gri
Diametri: 40 cm

Transport i Shpejtë
980 Lek
Disponueshmëri: Artikujt e fundit në gjendje