Na ndiqni në Facebook

Filtro sipas

Gjendja

Gjendja

Video Lojra & Konsole

Miresevini tek seksioni me argetues Video lojra ku ju do te gjeni shumellojshmeri lojrash si Playstation , Xbox , PC , Nintendo, PSP, Wii U, PS4, PS Vita dhe shume aksesore per keto lojra si leva, CD me lojra, karte memorie etj

Video Lojra & Konsole

Filtrat aktiv

Çmimi 1 500 Lek

Sony Playstation 2 (i perdorur)

Sony Playstation 2 (i përdorur), i testuar dhe shume funksional

Transport i Shpejtë
1 500 Lek
Disponueshmëri: Nuk ka gjendje në magazinë
Çmimi 1 400 Lek

Kufje Per Lojra

Kufje per Lojra

Transport i Shpejtë
1 400 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje
Çmimi 3 500 Lek

Kufje te medha Puma White Shark

Kufje te medha WHITE SHARK HEADSET GH-1843 BLACK me drita LED dhe mikrofon
- Ngjyra: E zezë / e kuqe
- Interface: 2x 3.5mm + USB 2.0
- Gjatësia e kabllit (cm): 220
- Materiali: Plastik /  Lëkurë
- Përmasat: 225 x 275 x 125 mm

Transport i Shpejtë
3 500 Lek
Disponueshmëri: Ka Gjendje