Violine Profesionale
  • Violine Profesionale
  • Violine Profesionale
  • Violine Profesionale
5 Review(s) 

Violine Profesionale Soundsation 4/4

Violinë profesionale Soundsation formati 4/4
4/4 Violine me mbajtesen dhe harkun

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
29 000 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Artikujt e fundit në gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

4/4 Virtuoso Primo Violine me mbajtesen dhe harkun
Seria Virtuoso Primo është zgjedhja perfekte për fillestarët që kërkojnë cilësi dhe aftesi per te luajtur. violina Vituoso Primo, përfundon, harton dhe detajet definitivisht të pakrahasueshme. në këtë gamë të tregut. E perbere me perzierje allumini me shtresë të posaçme të rregulluar individualisht, hark, mbajtese, shirit dhe kolofon. 

Violine06
2 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Vlerësimi 
Said D
12/12/2018

shume bukur

Nje kitare fantastike

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: