WB KREM BIMOR RIGJENERUES 7NE1
  • WB KREM BIMOR RIGJENERUES 7NE1

WB KREM BIMOR RIGJENERUES 7NE1 50ml

ultra luminous cream

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
3 050 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

ULTRA LUMINOUS PREMIUM WHITENING CREAM Ju prezantojmë një nga produktet tona lider për trajtimin e lëkurës! Kremi i cilësisë premium ULTRA LUMINOUS është një formulë unike me 7 përbërës natyralë me vitaminën C dhe B3, i cili ndihmon në largimin e njollave, rrit elasticitetin, ndihmon në forcimin dhe rigjenerimin e qelizave, ka veti antirrudhë dhe i jep lëkurës freski dhe shkëlqim përgjatë gjithë ditës. Cilësitë e kremit: • Largon njollat në lëkurë. • Mbron nga rrezet e dëmshme UV të diellit. • Redukton rrudhat në lëkurë. • Hidraton dhe ushqen lëkurën. • Ka efekt rrezatues. Përbërësit: ➝ Vitaminë B3: Mbron lëkurën nga dëmtimi i rezeve të dëmshme të diellit UV. ➝Vitaminë C: Ndriçon, freskon dhe balancon nivelin e yndyrës në lëkurë. ➝Ekstrakte të Jamballit: Heq dhe parandalon njollat e errëta në lëkurë. ➝Ekstrakte të Manit: Largon njollat dhe zbardh lëkurën. ➝AHA ( e marë nga burime natyrore): Largon qelizat e vdekura të lëkurës. ➝Ekstrakte të Papajës: Riparon shenjat e mplakjes në lëkurë. ➝Ekstrakte të Manaferave: Ka veti antioksiduese. Përdorimi: Kremi aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë duke e masazhuar butësisht nga poshtë-lart. Për rezultate më të mira përdoreni kremin cdo mëngjes dhe mbrëmje. Shmangni kontaktin e kremit nga sytë. Ruajeni kremin në një vend të freskët dhe të thatë.

8859362502057
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: