WB LOCION ZBARDHUES HIDRATUES PER FYTYREN
  • WB LOCION ZBARDHUES HIDRATUES PER FYTYREN
  • null

WB LOCION ZBARDHUES HIDRATUES PER FYTYREN

Locion hidratues dhe zbardhues per fytyren
• Hidraton dhe ushqen lekuren me nje kompleks vitaminash ushqyese 
• E bën lekuren ultra rrezatuese
• Balancon ngjyren e lekures

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 450 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Natural Whitening Solutions
- Locion Hidratues HIDRATANT QË SHKËLQEN LËKURËN DHE PËRMIRËSON DUKSHËM TONIN E PABALANCUAR TË SAJ. Që lëkura juaj të ndihet gjithmonë elastike, e butë, e shëndetshme dhe larg rrudhave, ka nevojë që atë ta mbani të mirëhidratuar. Ju prezantojmë locionin hidratues me vitaminën C & E. Me një kombinim të veçantë të Aloe Barbadensis dhe ekstraktit të Manit të bardhë, të cilat bëjnë të mundur që lëkura juaj të duket ultra rrezatuese dhe e përsosur.
Cilësitë e kremit:
• Hidraton dhe ushqen lëkurën me një kompleks vitaminash ushqyese.
• E bën lëkurën ultra rrezatuese.
• Balancon ngjyrën e lëkurës.
Përbërësit: • Aloe Barbadensis – Hidraton lëkurën,e mbron atë nga kushtet atmosferike, balancon Ph në lëkurë, përmban vitaminat A, C, E, B1, B2 dhe B12. • Ekstrakt i Manit të bardhë – Balancon tonin e lëkurës, rigjeneron qelizat e saj, përmban vitaminat B1, B2, C, PP, etj. • Vitamina E – Ka efekt antirrudhë, minimizon njollat e errëta dhe shenjat në lëkurë, mbron nga dëmtimi i diellit, balancon lagështinë e lëkurës. • Vitamina C – Rigjeneron lëkurën, largon njollat e errëta në të, rrit elasticitetin e lëkurës, hidraton dhe e mban lëkurën teje të butë. Përdorimi: Locioni aplikohet në lëkurë të pastër dhe të thatë duke e masazhuar butësisht nga poshtë-lart. Shmangni kontaktin e kremit me sytë. Ruajeni kremin në një vend të freskët dhe të thatë.

produkti194
15 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: