WB SAPUN ORGANIK ME LAVANDER 150gr
  • WB SAPUN ORGANIK ME LAVANDER 150gr

WB SAPUN ORGANIK ME LAVANDER 150gr

Sapun organik me lavander 150gr

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
670 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

Largon aknet.
Trajton shenjat dhe njollat pas akneve.
Trajton dermatitet e lëkurës.
Antibakterial.
Ushqyes dhe rigjenerues.

8964001505280
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: