WB SERUM PER ZONEN E SYVE 30ml
  • WB SERUM PER ZONEN E SYVE 30ml

HEMANI WB SERUM PER ZONEN E SYVE 30ml

under eye serum

  • Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve Transport i shpejtë brenda 2-3 Ditëve
  • Paguaj në Dorëzim Paguaj në Dorëzim
1 550 Lek
me TVSH
Disponueshmëria Ka Gjendje Sasia:
Jep Oferten Tende

WRINKLE FREE SERUM ???????? Serum kundër rrudhë. Zbardh, tonifikon, rrit elasticitetin e lëkurës për të parandaluar e rigjeneruar lëkurën nga shenjat e moshës. Mundëson një lëkurë të pastër e tërë shkëlqim. Neutralizon njollat e lëkurës. Pas larjes, aplikoni 2-3 pika dhe masazhojeni në lëkurën e fytyrës e qafës.

produkti236
12 Artikuj

Transporti

QyteteTarifaKoha
Tirana 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Rrethinat e Tiranës 240 Lekë Brenda 48 Orëve
Durrës 340 Lekë Brenda 2-3 Ditëve
Qytete të Tjera 340 Lekë Brenda 3-4 Ditëve
Kosovë 6 Euro Brenda 5-7 Ditëve

Vlerësime

Shkruani komentin tuaj

Shkruani komentin tuaj

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: